Technologia wody

Dopełnieniem oferty usług technologii basenowej są produkty do chemicznego uzdatniania wody przeznaczone zarówno dla klientów publicznych, jak i prywatnych.

Proponujemy preparaty przeznaczone do stacji uzdatniania w postaci płynnej: roztwór na bazie podchlorynu sodu, korektor pH, środek flokacyjny oraz przeciw algom, a także roztwór dezynfekcyjny do powierzchni i stóp. Ponadto preparaty czyszczące na bazie kwasowej do płytek oraz alkalicznej do folii basenowych.

Do basenów ogrodowych oferujemy do uzdatniania wody kąpielowej w dozowaniu ręcznym chlory suche w granulatach oraz tabletkach (20 g — mini i 200 g—maxi), korektor pH w granulacie, środek flokujący w saszetkach oraz preparat przeciw algom w płynie.

Oferujemy również środki czyszczące do mycia płytek i folii basenowej, a także proste testery i odczynniki w tabletkach do badania wody parametrów chloru i pH.

Wszystkie preparaty chemiczne z naszej oferty są produktami dedykowanymi wyłącznie na użytek uzdatniania wody kąpielowej w basenach, posiadają żądane dopuszczenia Ministra Zdrowia oraz atesty Państwowego Zakładu Higieny.

Produkty płynne pochodzą od uznanych na rynku europejskim dostawców niemieckich, są najwyższej jakości i spełniają niemieckie normy wody pitnej DIN. Producentem chlorów suchych jest znany z doskonałej jakości włoski koncern 3V Sigma.

Mając w trosce zdrowie naszych klientów, w korzystaniu z bezpiecznej wody kąpielowej, w zakresie stosowania chemicznych środków uzdatniania wody nasza firma nie oferuje żadnych produktów z rynków pozaeuropejskich.