Strefa architekta

Służymy doświadczeniem i wiedzą branżową z zakresu budowy basenów prywatnych oraz publicznych a także architektury wody. Pomożemy urzeczywistnić każdą wizję architektoniczną, której częścią jest woda. W portfolio mamy wiele udanych inwestycji dedykowanych odbiorcom indywidualnym, publicznym i deweloperom. Obiekty których częścią są nasze realizacje to architektura na najwyższym poziomie o czym świadczą przyznawane im nagrody takie jak dla budynku Slilver House w Gdyni.

Oferujemy wsparcie w projektowaniu lub adaptacji gotowego projektu w zakresie aranżacji niecki basenowej, otoczenia basenu a także doboru technologi i urządzeń dla basenów dedykowanych klientom indywidualnych oraz publicznym.

Nasz zespół zapewni solidne branżowe wsparcie w realizacji projektów związanych z architekturą wody. Nasze obiekty wodne wykonujemy w technologiach dopasowanych do indywidualnych wymagań danej inwestycji. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie utrzymania czystości wody.

Zakres naszej działalności nie ogranicza się do prac projektowych, ale obejmuje również wykonanie i nadzór nad pracami związanymi z budową obiektu oraz późniejszym serwisem i konserwacją.

Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz nasze realizacje