Strefa inwestora publicznego

Jesteśmy rzetelnym partnerem dysponującym doświadczeniem i wiedzą branżową z zakresu technologi basenów publicznych a także architektury wody w przestrzeni publicznej i realizacjach deweloperskich. Dajemy wsparcie w planowaniu, szczegółowym opracowaniu koncepcji, doborze technologi i urządzeń, a także w wykonaniu i nadzorze nad pracami związanymi z budową obiektów oraz ich uruchomieniem i późniejszym serwisem.

Współpracujemy z kluczowymi deweloperami z kraju. Inwestycje których częścią są nasze realizacje to architektura na najwyższym poziomie o czym świadczą przyznawane im nagrody takie jak dla budynku Slilver House w Gdyni.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie uzdatniania wody. Nasza oferta spełnia wysokie standardy jakości polskiego i europejskiego prawa higieny. Wszystkie preparaty chemiczne są produktami dedykowanymi wyłącznie na użytek uzdatniania wody kąpielowej w basenach i posiadają żądane dopuszczenia Ministra Zdrowia oraz atesty Państwowego Zakładu Higieny. W zakresie stosowania chemicznych środków uzdatniania wody nasza firma nie oferuje żadnych produktów z rynków pozaeuropejskich.

Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz nasze realizacje

Zobacz nasze referencje