Budowa basenu

Niezależnie od rodzaju użytkowania basenu – publicznego czy prywatnego a także od stopnia złożoności inwestycji – budowa basenu od podstaw czy zakup gotowego basenu, kluczowe jest odpowiednie przygotowanie projektowe przedsięwzięcia.

Oferujemy Państwu wsparcie w zakresie projektowania oraz realizacji basenów publicznych i prywatnych. Wykonujemy zarówno własne projekty techniczne z doborem urządzeń basenowych jak i sporządzamy wyceny specyfikacji towarowych istniejących projektów dla firm budowlanych uczestniczących w przetargach publicznych. Służymy wsparciem merytorycznym dla architektów.

W zakresdoradztwaprojektowegoitechnicznegowchodzą:
– baseny publiczne
– baseny prywatne
– dobór technologiii urządzeń
– małą architekturę wody (biurowce i apartamentowce)
– uzdatnianie wody
– systemy wentylacji

Współpracujemy z najbardziej uznanymi na rynku europejskim dostawcami urządzeń z zakresu techniki i technologii basenowej co gwarantuje niezmiennie wysoki poziom realizacji inwestycji.

Oferujemy także nadzór nad pracami związanymi z realizacją projektu a także wsparcie w zakresie serwisowania i późniejszej konserwacji basenu.

Naszą najlepszą wizytówką są referencje i realizacje. By zaoferować rozwiązanie dedykowane Państwa potrzebom zachęcamy do kontaktu.